Deneyimli

Yaratıcı

Yenilikçi

Yalı Mah. 6485/2 Sokak no:8 Yalıkent Apartmanı D:9 35550 Karşıyaka/İZMİR
05424147688
merhaba@bcubedigital.com

 

Neler Yaptık

İnfluencer Organizasyonları

Buca Belediyesi

Buca Belediyesi’nin ilçenin turizm potansiyelini ortaya çıkarmak ve Buca’nın daha geniş kitlelerce tanınmasını sağlamak için başlattığı Buca’yı Keşfet projesinin organizasyonunu gerçekleştirdik. Etkinliğinin ilkini 23-25 Ekim 2020’de gastronomi temasıyla, ikincisini ise 1-3 Temmuz 2021 tarihlerinde kültür, sanat ve tarih temasıyla düzenledik.

İzmir Büyükşehir Belediyesi

İzmir Büyükşehir Belediyesi Turizm Şube Müdürlüğü'nün İzmir’in kent merkezindeki tarihi bölgesi Kemeraltı Çarşısı’nı içeren blogger/influencer organizasyonunu üstlendik.

İçerik Yönetimi

bucayikesfet.com

Buca Belediyesi’nin kent portalı BucayiKesfet.com web sitesinin blog içeriklerini hazırlıyoruz.

Otorento.com.tr

Türkiye’de hizmet veren rent a car firmalarını aynı platformda buluşturan Otorento.com.tr’nin blog içeriklerini hazırlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Balkan Panorama Film Festivali

Balkanların en önemli, İzmir’in ise tek uzun metrajlı film festivali olan Balkan Panorama Film Festivali’nin yedinci organizasyonunun sosyal medya yönetimini gerçekleştirdik.

Buket Bayrak

Türkiye’nin en önemli bayrak ve promosyon firmalarından Buket Bayrak’ın sosyal medya iletişim stratejisi ve sosyal medya hesap yönetimi organizasyonunu gerçekleştirdik.

Stratejik Plan

Kentimiz İzmir Derneği

İzmir Kent Değerlerini Koruma ve Geliştirme Derneği kısa adıyla Kentimiz İzmir Derneği’nin 3 yıllık kurum stratejik planı ve iletişim stratejisini hazırladık.

Eğitim

İzmir Gazeteciler Cemiyeti

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS) ile İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) işbirliği ile yürütülen bölge il eğitimlerinin Manisa, Muğla ve Denizli ayağında sosyal medya eğitmenimiz Ahmet Buğra Tokmakoğlu, 2 saatlik Yeni Nesil Medya Yayıncılığı konusunda eğitim verdi.

İGC Akademi

İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) bünyesinde, Avrupa Birliği (AB) ve Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS) desteğiyle hayata geçirilen İGC Akademi’de sosyal medya eğitmenimiz Ahmet Buğra Tokmakoğlu İzmir’de görev yapan basın mensuplarına yönelik 6 haftalık sosyal medya eğitimi verdi.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin